• 021-44116995
 • namaplusco@gmail.com

معرفی سهند

ارائه انواع خدمات تخصصی نما و کار در ارتفاع

  سهند در سال ۱۳۸۳ با هدف توسعه ی فعالیت های خدماتی مبتنی بر تکنیک دسترسی با طناب در حوزه های شهری وصنعتی تاسیس شد و قصد دارد تا با بکارگیری تجهیزات مدرن و بهره گیری از مهارت و تجربه ی نیروی کار متخصص خدماتی مطابق با استانداردهای جهانی در این زمینه ارائه دهد. خدماتی که با استفاده از ابزارهای نوین و طراحی روش های خلاقانه در اجرا ، صرف زمان و هزینه را در پروژه ها تعدیل نماید.

IRATA :

سیستم دسترسی با طناب یک روش بی خطر از کار در ارتفاع است که در آن از طناب و تجهیزات مرتبط برای به دست آوردن دسترسی به نقطه مورد نظر استفاده میشود. این روش در HSE (کمیسیون قوانین ایمنی و سلامت کاری) تایید شده و به ثبت رسیده. مزیت استفاده از این روش به طور عمده در ایمنی و سرعت بالای اجرای کار است که به کاربر این امکان را می دهد تا با حداقل تاثیر بر عملیات دیگر در هر نقطه ای دسترسی پیدا کند. IRATA بین المللی به طور مداوم در حال تحول است که اعضای آن ملزم به انطباق خود با سیستم و رعایت قوانین ایمن کاری ایجاد شده هستند. در استفاده از روش دسترسی با طناب نیز مانند هر روش دیگری از کار در ارتفاع باید سیستم کاملی از برنامه ریزی مدیریت و تجهیزات مناسب با اهمیت مساوی در نظر گرفته شودتا با ایجاد یک سیستم ایمن ،بدون خسارت به اموال و محیط زیست از مزایای آن بهره برد.

خدمات ما

 • ترمیم نمای ساختمان

  “نما” تنها به عنوان یک اثر معماری مطرح نیست بلکه در سطحی گسترده تر حامل پیام نحوه ی تفکر و شیوه ی زیست جامعه ی پدیدآورنده آن می باشد

 • خدمات صنعتی با طناب

  آب بندی نمای شیشه ای، آب بندی نمای سنگ ،آب بندی نمای کامپوزیت ،آب بندی نمای فریملس ،آب بندی نمای کرتین وال و …

 • سیستم دافع پرندگان

  محافظت از ساختمان ها در برابر پرندگان مزاحم بخصوص در مناطقی که جمعیت کثیری از این پرندگان حضور دارند امری ضروری است.

 • مقاوم سازی نما (پيچ رولپلاك)

  جلوگیری از جداشدن یا سقوط هرجسمی که در ارتفاع باشد و در مواقعی باعث ایجاد خطر شود می تواند بخشی از فعالیت مقاوم سازی ساختمان ها و سازه ها تلقی شود.

 • نماشویی

  نماشویی ، اولین و مهمترین گام در به جلوه در آمدن نمای ساختمان است.

 • نورپردازی نما

  نورپردازی یکی از ابزارهای تزیین منزل به شمار می رود که می تواند در نمای خارجی منازل نیز استفاده شود.